Ferienhaus "Zum Frechen Michel"

Belangrijkste voorzieningen

  • 145 m²
  • 5 slaapkamers
  • 2 badkamers

Locatie

    Ferienhaus "Zum Frechen Michel" Prackenbach van 145 m² ligt op afstand van 4 km tot Monchshofstrasse 3 en biedt toegang tot verschillende attracties in de omgeving.

    Gasten het Kristalmuseum binnen 10 minuten rijafstand vinden en het centrum van Prackenbach binnen 5 minuten te voet bereiken. Kraftwerk am Hollenstein is op 4,1 km van de 2-badkamer villa te vinden.

    Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een inloopdouche en een apart toilet. Er zijn een haardroger en badlakens voor het comfort van de gasten.

    Deze 5-slaapkamer Ferienhaus "Zum Frechen Michel" is uitgerust met een kitchenette met een waterkoker, een koelkast en een oven.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00

    Kameropties bij Ferienhaus "Zum Frechen Michel" Prackenbach

    Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een inloopdouche en een apart toilet. Er zijn een haardroger en badlakens voor het comfort van de gasten.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Ferienhaus Ferienhaus Ferienhaus Ferienhaus Ferienhaus Ferienhaus Ferienhaus Ferienhaus Ferienhaus Ferienhaus
    Huis 5 Slaapkamers

    Grootte: 145 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Ferienhaus "Zum Frechen Michel" Prackenbach

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Ferienhaus "Zum Frechen Michel" Prackenbach

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Duitsland

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken aanwezig in Ferienhaus "Zum Frechen Michel"?
      Ja, in Ferienhaus "Zum Frechen Michel" is een ingerichte keuken beschikbaar.
    • Zijn huisdieren toegestaan in dit vakantiehuis?
      Ja, huisdieren kunnen gasten vergezellen tijdens hun verblijf in dit vakantiehuis.
    • Welke bekende bezienswaardigheden vinden de gasten in de buurt van deze villa?
      Gasten van deze villa kunnen onder andere het Kristalmuseum (4 km), Monchshofstrasse 3 4,1) en Kraftwerk am Hollenstein 4,2) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Ferienhaus "Zum Frechen Michel" Prackenbach